NË TREND:

Prof. dr. Vaxhid Sejdiu: Urim për të gjithë ata që e mb...
KONKURSI I DITURISË
Hapet Shkolla Shqipe në Baar (Kantoni) Zug, të Zvicrës!...
Advertisement
Shkolla Shqipe
Advertisement
  • Ballina
  • Shkolla
  • Kulturë
  • Intervista
  • Rreth Nesh
  • Libri
  • Galeria
  • Kontakti

Select Page

Hapet Shkolla Shqipe në Regensdorf të Cyrihut

Rexhep Rifati: Program madhështor i Shkollës shqi...

Galeria

KONTAKTI

“Shkolla Shqipe” - Zvicër
Oberlandstrasse 70
CH – 8610 Zürich
Tel: +41 76 321 26 94
info@shkollashqipe.ch
www.shkollashqipe.ch
  • “Shkolla Shqipe” – Zvicër – Njoftim për Aplikim
  • “Atdhetari i shtigjeve të lirisë” – monografi për heroin e kombit Xhavit Hazirin!
  • “Është turp të mos dijë shqiptari gjuhën e tij…” Naim Frashëri
  • “Një varg, një këngë, një tufë lule për Dritëroin”
  • “Shkolla Shqipe” feston 28 Nëntorin – Ditën e Shpalljes së Pavarësisë në kantonin e Zug-ut!
  • “Shkolla Shqipe” në Weinfelden hap dyert për fëmijët shqiptarë

Postimet e fundit

  • Prof. dr. Vaxhid Sejdiu: Urim për të gjithë ata që e mbajnë në zemër dashurinë për gjuhën shqipe
    Prof. dr. Vaxhid Sejdiu: Urim për të gjithë ata që e mbajnë në zemër dashurinë për gjuhën shqipe
    14 Kor, 2026 | Aktualitete, Arsimi, Diasporë, Kulturë, Mësusi, Opinione, Zvicër
  • Prof. dr. Vaxhid Sejdiu: Një ditë e hareshme me kujtime të paharruara
    Prof. dr. Vaxhid Sejdiu: Një ditë e hareshme me kujtime të paharruara
    26 Qer, 2026 | Aktualitete, Arsimi, Diasporë, Kulturë, Mësusi, Njoftime, Opinione, Shkolla, Zvicër
  • Shkolla shqipe në Zvicër vatër e gjuhës, kulturës dhe zanafillës shqiptare
    Shkolla shqipe në Zvicër vatër e gjuhës, kulturës dhe zanafillës shqiptare
    4 Qer, 2026 | Aktualitete, Arsimi, Diasporë, Kulturë, Mësusi, Opinione, Shkolla, Vështrime krijuese, Zvicër
  • MUSTAFË KRASNIQI: FALËNDERIM PËR BKSA “SHQIPONJA” NË ROSENHEIM
    MUSTAFË KRASNIQI: FALËNDERIM PËR BKSA “SHQIPONJA” NË ROSENHEIM
    30 Maj, 2026 | Aktualitete, Diasporë, Kulturë, Mësusi, Opinione
Login
  • Datenschutz
  • Impresumi
  • Kontakti
Na ndiqni në:
imunify-bot-check